Ogłoszenia duszpasterskie 26.03.2023 r.

Jenin, 26.03.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Rozpoczęte dzisiaj rekolekcje wielkopostne są przeznaczone dla wszystkich: dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Program rekolekcji znajduje się na tablicy ogłoszeń i na stronach internetowych.
 2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu według następującego porządku: w poniedziałek i we wtorek – o godz. 9 i 18, w środę, czwartek i piątek – o godz. 18, a w sobotę nie będzie Mszy św.  w kościele w Jeninie.
 3. Ksiądz Rekolekcjonista odwiedzi chorych w domach jutro od godz. 10. Chorych można zgłaszać jeszcze dzisiaj w zakrystii lub telefonicznie.
 4. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej z obrzędem Komunii św. zostaną odprawione w piątek: w kościele w Chwałowicach – o godz. 17 i w kościele w Lubczynie – o godz. 17.30.
 5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 6. Przyszła niedziela jest Niedzielą Palmową Męki Pańskiej. Podczas wszystkich Mszy świętych za tydzień odbędzie się obrzęd poświęcenia palm. Ozdobne palmy można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
 7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 8. Marsz Papieski z katedry pod pomnik Św. Jana Pawła II odbędzie się za tydzień w Gorzowie. Szczegóły znajdują się w ulotkach i na plakatach.
 9. Spotkanie dla małżeństw starających się o potomstwo odbędzie się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 15 w sanktuarium w Rokitnie. Po Mszy św. – konferencja z psychoterapeutką. Szczegółowe informacje znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 10. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zostanie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
 11. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego odbędzie się dzisiaj po nabożeństwie Gorzkich Żali w domu parafialnym.
 12. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 13. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać najnowszy numer „Gościa Extra”, poświęconego relikwiom Męki Pańskiej (krzyż, korona cierniowa, Całun Turyński, chusta z Manoppello). Egzemplarz kosztuje 14 złotych.
Skip to content