Ogłoszenia duszpasterskie 19.03.2023 r.

Jenin, 19.03.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Spotkanie małżeńskiego kręgu Domowego Kościoła odbędzie się jutro o godz. 17.15 w domu parafialnym.
 2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele parafialnym.
 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w kościele w Jeninie w piątek po Mszy św. o godz. 18, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 4. W sobotę, 25 marca, obchodzimy uroczystość Zwiastowania NMP oraz Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy św. o godz. 18 będzie miał miejsce obrzęd przyrzeczenia osób, chcących włączyć się w modlitewne dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 5. W przyszłą niedzielę podczas wszystkich Mszy świętych rozpoczynają się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Program rekolekcji znajduje się na tablicy ogłoszeń oraz na stronach internetowych. Nauki będzie głosił Ksiądz Kanonik Tadeusz Stachura, proboszcz parafii w Kłodawie.
 6. Spotkanie dla par starających się o potomstwo odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 15 w sanktuarium w Rokitnie. Po Mszy św. – konferencja z psychoterapeutką. Bliższe informacje znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 7. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym w Jeninie po nabożeństwie Gorzkich Żali.
 8. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 9. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą dzisiaj po zakończeniu Mszy św. rozprowadzać paschaliki wielkanocne, za które składamy ofiarę w wysokości 20 złotych na cele charytatywne. Natomiast za tydzień będą sprzedawać ozdobne palmy na Niedzielę Palmową.
 10. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 11. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1900 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 12. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content