Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2023 r.

Jenin, 12.03.23

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Jutro przypada 10. rocznica pontyfikatu papieża Franciszka.
 2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę o godz. 17 w domu parafialnym w Jeninie.
 3. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej z obrzędem Komunii św. będą odprawione w piątek: w kościele w Chwałowicach – o godz. 17 oraz w kościele w Lubczynie – o godz. 17.30.
 4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek w kościele w Jeninie po Mszy św. o godz. 18, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 5. Rekolekcje wielkopostne dla młodzieży w wieku od 14. do 19. lat odbędą się w piątek, sobotę i niedzielę w sanktuarium w Rokitnie. Rekolekcje będzie prowadził ks. Paweł Bogusz, diecezjalny duszpasterz młodzieży archidiecezji łódzkiej. Bliższe informacje można otrzymać w zakrystii.
 6. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w sobotę i w niedzielę od godz. 9 do godz. 15 w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie. Link w celu zgłoszenia się do udziału w kursie znajduje się na stronie gorzowskiej parafii.
 7. Obrzęd poświęcenia książeczek dzieciom pierwszokomunijnym będzie miał miejsce w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 8. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 12.30.
 9. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą od dzisiaj rozprowadzać paschaliki wielkanocne. Ofiara za paschalik, która będzie przeznaczona na cele charytatywne, wynosi 20 złotych.
 10. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 11. W poprzednią niedzielę na pomoc polskim misjonarzom zebraliśmy do puszek 650 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 12. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content