Ogłoszenia duszpasterskie 26.02.2023 r.

Jenin, 26.02.23

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie według następującego porządku:
  • we wtorek – klasy czwarte i piąte od godz. 17.30 do 18;
  • w środę – klasy szóste, siódme i ósme od godz. 17.30 do 18;
  • w czwartek – klasy ponadpodstawowe od godz. 17.30 do 18.
  1. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę, 1 marca, o godz. 17 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Msza jubileuszowa z okazji 20. rocznicy powstania parafialnej wspólnoty „Przyjaciół Paradyża”, z udziałem delegacji z diecezjalnego Wyższego Seminarium Duchownego, zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18 w kościele w Jeninie. Po zakończeniu Eucharystii odbędzie się spotkanie wspólnoty w domu parafialnym.
  3. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  4. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie, następnie będzie miało miejsce nabożeństwo Drogi Krzyżowej i parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Rekolekcje dla młodzieży męskiej „Bohaterowie Boga” odbędą się w najbliższy piątek, w sobotę i w niedzielę w sanktuarium w Rokitnie. Bliższe informacje można otrzymać w zakrystii.
  6. W sobotę, 4 marca, obchodzimy święto Św. Kazimierza, Patrona Polski.
  7. Parafialne rekolekcje rozpoczną się w V Niedzielę Wielkiego Postu.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  9. Zbiórka do puszek na potrzeby misji odbędzie się w przyszłą niedzielę. Natomiast dzisiaj przy wyjściach z kościoła będzie miała miejsce zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie.
  10. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.