Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2023 r.

Jenin, 12.02.23

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie w tym tygodniu od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. We wtorek, 14 lutego, obchodzimy święto Świętych Cyryla i Metodego, Patronów Europy.
  3. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców odbędzie się w środę, 15 lutego, o godz. 18.30 w domu parafialnym w Jeninie.
  4. Biuro parafialne jest czynne w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu wieczornego nabożeństwa o godz. 18.
  5. Spotkanie małżeńskiego kręgu Domowego Kościoła będzie miało miejsce w piątek, 17 lutego, o godz. 17 w domu parafialnym.
  6. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu wieczornej Mszy św.
  7. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.
  8. Zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii i w Turcji odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła. Natomiast w poprzednią niedzielę na prowadzenie hospicjów zebraliśmy do puszek 1800 złotych, „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.