Ogłoszenia duszpasterskie 5.02.2023 r.

Jenin, 5.02.23

Ogłoszenia duszpasterskie 

  1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w naszej parafii w tym tygodniu tylko w piątek i w sobotę.
  2. Biuro parafialne w tym tygodniu będzie wyjątkowo nieczynne. Sprawy pilne należy załatwiać w parafii w Bogdańcu.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po za- kończeniu Mszy św. o godz. 18.
  4. W sobotę, 11 lutego, obchodzimy XXXI Światowy Dzień Chorego. Msza św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych zostanie odprawiona w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie. Do sakramentu chorych mogą przystąpić tylko osoby w stanie łaski uświęcającej. Okazja do spowiedzi św. będzie od godz. 10.30.
  5. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  6. Ofiary zbierane w przyszłą niedzielę w przedsionku kościoła w Chwałowicach będą przeznaczone na wymianę okien w kościele.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  8. Zbiórka do puszek na prowadzenie hospicjów odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła. Natomiast w święto Ofiarowania Pańskiego na potrzeby zakonów kontemplacyjnych zebraliśmy do puszek 380 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content