Ogłoszenia duszpasterskie 29.01.2023 r.

Jenin, 29.01.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie we wtorek, w środę, w piątek i w sobotę od godz. 17.30 do godz. 18.
  2. W czwartek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego oraz Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w święto Matki Bożej Gromnicznej z poświęceniem świec i gromnic, również dzieciom pierwszokomunijnym, będą odprawione: w kościele w Chwałowicach – o godz. 16, w kościele w Lubczynie – o godz. 17 i w kościele w Jeninie – o godz. 18. Ofiary zbierane w czwartek do puszek będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne.
  3. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.
  4. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie rozbierać dekorację świąteczną w kościele w piątek o godz. 16.
  5. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi godzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  6. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w sobotę i w niedzielę, 4 i 5 lutego, w parafii pw. Św. Józefa przy ulicy Brackiej w Gorzowie. Link, pod którym zainteresowane osoby mogą się zapisać, znajduje się na stronie gorzowskiej parafii.
  7. Msza pierwszych sobót miesiąca z Komunią św. wynagradzającą będzie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  9. Zbiórka do puszek na prowadzenie hospicjów odbędzie się w przyszłą niedzielę.
Skip to content