Ogłoszenia duszpasterskie 15.01.2023 r.

Jenin, 15.01.23

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi świętej będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św.
  3. W środę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o zjednoczenie wszystkich chrześcijan.
  4. Biuro parafialne jest czynne w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  5. W tym tygodniu przypada Dzień Babci oraz Dzień Dziadka. Pamiętajmy o seniorach w naszych codziennych modlitwach.
  6. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w domu parafialnym w Jeninie.
  7. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1820 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.