Ogłoszenia duszpasterskie 8.01.2023 r.

Jenin, 8.01.23

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Trwają odwiedziny kolędowe w katolickich rodzinach. Program kolędy jest podany na tablicy ogłoszeń, na parafialnej stronie w Internecie oraz na parafialnym fanpage’u w serwisie społecznościowym Facebook.
  2. Spotkanie kolędowe dla wszystkich rodzin, które z różnych przyczyn nie zdecydowały się, by odwiedziny duszpasterskie miały miejsce w tym roku w ich domach, odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 stycznia, podczas Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Zbiórka ofiar na wymianę okien w kościele w Chwałowicach odbędzie się w przyszłą niedzielę po zakończeniu Mszy św. w przedsionku kościoła.
  4. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w domu parafialnym w Jeninie.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  6. Spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup modlitewnych i apostolskich naszej parafii (Żywy Różaniec, Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, „Przyjaciele Paradyża”, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii, Parafialny Zespół Caritas, Rycerstwo Świętego Michała Archanioła, Grono Wspierających Ubogich, Parafialna Rada Duszpastersko-Ekonomiczna oraz Parafialny Zespół Liturgiczny) odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
  7. W uroczystość Objawienia Pańskiego na potrzeby misji zebraliśmy na tacę 720 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  8. Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii zachęca wiernych do przekazywania 1,5 % podatku na rzecz naszej parafii. Ulotki na ten temat będą rozdawane dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
  9. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą sprzedawać prasę katolicką. W dzisiejszych numerach „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” znajdują się dodatki poświęcone pontyfikatowi papieża Benedykta XVI. Zarówno tygodnik „Niedziela”, jak i „Gość Niedzielny” od nowego roku kosztują po 10 złotych.
Skip to content