Życzenia i podziękowania

Drodzy Parafianie!

„Bóg się rodzi”

Czas Bożego przyjścia w ludzkim ciele na świat to szczególny okres radości, błogosławieństwa Bożego i bliskości Boga wśród nas. W tym czasie, gdy Bóg przychodzi do każdego z nas z osobna, życzę dużo zdrowia, radości i spokoju. Niech radość pasterzy oraz anielskich chórów napełni Wasze serca nadzieją na lepsze jutro. Szczęść Boże!

Gratuluję wszystkim, którzy okres Adwentu przeżywali w świetle wiary i przygotowali się duchowo poprzez przystąpienie do spowiedzi świętej do świąt Narodzenia Pańskiego.

Składam podziękowanie osobom uczęszczającym na roraty, a szczególnie Rodzicom i Dziadkom, którzy przyprowadzali lub przywozili do kościoła swoje dzieci i wnuki. Członkom parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich za zorganizowanie spotkania ze Świętym Mikołajem. Dziękuję wolontariuszom Parafialnego Zespołu Caritas za troskę o osoby samotne i osoby chore, którym przygotowali 20 paczek na święta. Składam także podziękowanie Parafianom, którzy wykonali świąteczne paczki w ramach akcji „Torba Charytatywna Caritas” i „Rodzina Rodzinie” oraz tym, którzy udekorowali kościoły na czas Bożego Narodzenia. Dziękuję naszemu Nadleśnictwu za ofiarowanie świerków na dekorację naszych świątyń.

Za codzienną wierną posługę przy ołtarzu ministrantom i lektorom oraz Parafialnemu Zespołowi Liturgicznemu.

Dziękuję tym Parafianom, którzy przez zakup świecy Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, pomogli najmniejszym i najsłabszym, oraz tym, którzy przez podzielenie się zakupioną żywnością pomogli ubogim w ramach akcji Caritas „Tak, pomagam”. Składam moje „Bóg zapłać” również tym, którzy przez zakup opłatków na stół wigilijny złożyli ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów na przyszły rok. Dziękuję także wszystkim, którzy przez zakupienie prac, wykonanych przez osoby uczęszczające na zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej, wspomogli działalność warsztatów. Serdecznie dziękuję również za wszystkie ofiary składane przez cały rok na utrzymanie naszej parafii i remonty naszych świątyń.

Składam podziękowanie za przesłane na mój adres życzenia z Gminnego Przedszkola Publicznego w Bogdańcu, ze Szkoły Podstawowej w Jeninie oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bogdańcu.

Ksiądz Proboszcz

 

Skip to content