Ogłoszenia duszpasterskie 11.12.2022 r.

Jenin, 11.12.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze roratnie będą odprawiane w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  3. Poświęcenie szopek betlejemskich odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy świętej. Szopki do poświęcenia stawiamy przed ołtarzem przed rozpoczęciem Mszy świętych.
  4. Rodziny, które dotychczas w tym roku nie wpłaciły 50 złotych na fundusz sprzątania kościoła, będą miały taką możliwość w przyszłą niedzielę po Mszy św.
  5. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie.
  6. Opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów na przyszły rok, będzie można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  7. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie rozprowadzać prace wykonane przez osoby uczęszczające na zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Gorzowie (stroiki na świąteczny stół, wianki na drzwi wejściowe, aniołki na choinkę, kartki świąteczne i inne). Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na prowadzenie zajęć w warsztatach.
  8. W poprzednią niedzielę do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie zebraliśmy 715 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content