Ogłoszenia duszpasterskie 4.12.2022 r.

Jenin, 4.12.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze roratnie ku czci Matki Najświętszej będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18 w kościele w Jeninie. Okazja do spowiedzi św. będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  2. W czwartek, 8 grudnia, obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msza z poświęceniem medalików z wizerunkiem Niepokalanej będzie odprawiona w czwartek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  4. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii Pierwszych Męczenników Polski w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  7. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
  8. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie rozprowadzać dzisiaj przy wyjściu prace (stroiki na świąteczny stół, wianki na drzwi wejściowe, aniołki na choinkę, kartki świąteczne), wykonane przez osoby uczęszczające na zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Gorzowie. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na działalność warsztatów.
  9. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, za które składamy ofiarę w wysokości 10 złotych, oraz opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiary na ubezpieczenie naszych kościołów na przyszły rok.
Skip to content