Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2022r.

Jenin, 13.11.22

Ogłoszenia duszpasterskie

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawione w tym tygodniu tylko w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 18. Po każdej Mszy świętej odprawimy nabożeństwo wypominkowe za zmarłych.

2. Bezpłatne komputerowe badanie wzroku odbędzie się od godz. 11 do 12 na placu za Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej. Bliższe informacje znajdują się na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie wypominkowym.

4. II Synod Młodych Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej pod hasłem: „Kościół – tu jestem!” odbędzie się od piątku do niedzieli w Zielonej Górze. W ramach synodu będą miały miejsce obchody Światowych Dni Młodzieży na poziomie diecezjalnym.

5. Rekolekcje adwentowe dla Parafialnych Zespołów Caritas odbędą się od piątku do niedzieli w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Lubuski Nazaret” w Kęszycy Leśnej. Początek rekolekcji – w piątek o godz. 18.

6. IV Diecezjalne Spotkanie Kobiet odbędzie się w sobotę, 19 listopada, w sanktuarium Matki Bożej w Babimoście. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego.

8. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w domu parafialnym w Jeninie.

9. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu w Ukrainie odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.

10. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii katedralnej w Gorzowie. Nauki będą głoszone w dni powszednie o godz. 19.

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content