Ogłoszenia duszpasterskie 6.11.2022 r.

Jenin, 6.11.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będziemy odprawiać po każdej Mszy św. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. W piątek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza za Ojczyznę z kazaniem zostanie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie. Następnie odprawimy nabożeństwo wypominkowe za zmarłych, a parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu. Ze względu na świąteczny charakter najbliższego piątku, Biskup Diecezjalny udziela wierzącym dyspensy od zachowania w tym dniu wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  3. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  4. Za tydzień przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Ofiary zbierane przy wyjściach z kościoła do puszek będą przeznaczone na pomoc Kościołowi katolickiemu w Ukrainie.
  5. W uroczystość Wszystkich Świętych na dalszy remont kościoła w Chwałowicach zebraliśmy na tacę w kościele i do puszki na cmentarzu w sumie 2195 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  6. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii katedralnej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki   w dni powszednie będą głoszone o godz. 19.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  8. Wspólnota Cichych Pracowników Krzyża zaprasza do Domu „Uzdrowienie Chorych” w Głogowie na 14. dniowe turnusy rehabilitacyjne oraz wczasy zdrowotne. Informacje na ten temat znajdują się w ulotkach przy wyjściu z kościoła.

 

 

Skip to content