Ogłoszenia duszpasterskie 23.10.2022 r.

Jenin, 23.10.22

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Misyjny, w którym będziemy modlić się o rozwój dzieła misyjnego Kościoła.
  2. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Dzieci i młodzież, którzy chcą wystąpić w przedstawieniu jasełkowym, proszeni są o przybycie w środę o godz. 16 do domu parafialnego.
  4. W piątek, 28 października, obchodzimy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Po Mszy św. o godz. 18 odprawimy w piątek nabożeństwo różańcowe, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Pierwsze spotkanie oazowe Domowego Kościoła odbędzie się w piątek o godz. 19 w domu parafialnym. Zapraszamy na spotkanie wszystkie małżeństwa naszej parafii.
  6. Ministranci przy wyjściach będą rozdawać dzisiaj kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione składamy w naszej parafii w zakrystii lub na tacę w kopercie.
  7. W poprzednią niedzielę na stypendia Fundacji Dzieło Nowego Tysiąc-lecia zebraliśmy 878 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.