Ogłoszenia duszpasterskie 9.10.2022 r.

Jenin, 9.10.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msza święta z obrzędem poświęcenia krzyży, z udziałem młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania oraz jej rodziców, zostanie odprawiona we wtorek o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 2. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w tym tygodniu we wtorek i w środę oraz w piątek i w sobotę po Mszy św. o godz. 18 w kościele     w Jeninie.
 3. Msza święta dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków zostanie odprawiona w środę o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. dla kandydatów do bierzmowania, ich rodziców, świadków, rodzin i wszystkich chętnych będzie od godz. 19 w kościele w Jeninie.
 4. Ksiądz Biskup Adrian Put udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży naszej parafii w czwartek, 13 października, podczas Mszy św. o godz. 18  w kościele w Jeninie.
 5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie różańcowym.
 6. W piątek, 14 października, przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwach o nauczycielach, wychowawcach i katechetach.
 7. Ze względu na uroczystość bierzmowania, biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w piątek od godz. 19 do 19.30.
 8. Msza święta z okazji Parafialnego Dnia Seniora, organizowanego przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i Parafialny Zespół Caritas, zostanie odprawiona w sobotę o godz. 12 w kościele w Jeninie. Natomiast druga część uroczystości będzie miała miejsce w sali wiejskiej. W programie są: obiad, spotkanie z ciekawym gościem i zabawa taneczna z Kapelą Retro. Zapraszamy wszystkich seniorów naszej parafii.
 9. Zbiórka do puszek na stypendia dla zdolnej młodzieży Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia odbędzie się w przyszłą niedzielę.
 10. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich będzie rozprowadzać dzisiaj po zakończeniu Mszy świętych prace wykonane przez osoby niepełnosprawne, uczęszczające na zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Gorzowie. Prace są sprzedawane po 30 złotych, a dochód będzie przeznaczony na wyjazdy integracyjne dla osób biorących udział w warsztatach.
 11. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
Skip to content