Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2022 r.

Jenin, 25.09.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w środę o godz. 18.30 w kościele.
 2. Uroczystość odpustowa ku czci Świętego Michała Archanioła w kościele w Jeninie rozpocznie się w czwartek o godz. 17 adoracją Najśw. Sakramentu, prowadzoną przez parafialny zastęp Rycerstwa Świętego Michała Archanioła, podczas której będzie okazja do spowiedzi świętej. Jest to spowiedź obowiązkowa dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych oraz kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. Następnie o godz. 18 będzie miała miejsce procesja dookoła kościoła oraz zostanie odprawiona suma odpustowa. Uroczystościom będzie przewodniczył Ksiądz Kanonik Adam Wijatkowski, proboszcz z Trzemeszna Lubuskiego, a słowo Boże skieruje do nas Ksiądz Kanonik Marek Walczak, proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela w Międzyrzeczu.
 3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 4. Ze względu na uroczystość odpustową, biuro parafialne będzie czynne w tym tygodniu tylko w piątek od godz. 18.30 do 19.
 5. Rekolekcje dla animatorów i członków parafialnych wspólnot Dzieła Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa odbędą się od piątku do niedzieli w sanktuarium w Rokitnie. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.
 6. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca i Apostolstwa Margaretka do Rokitna odbędzie się w sobotę, 1 października. Początek – o godz. 10.
 7. Kurs dla kandydatów do pełnienia funkcji lektora podczas liturgii rozpocznie się w sobotę o godz. 16 w parafii MB Królowej Polski w Gorzowie.
 8. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, rozpocznie się w sobotę w kościele w Jeninie o godz. 17. Następnie zostanie odprawiona Msza św. ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą.
 9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 10. Obrzęd poświęcenia różańców dzieciom pierwszokomunijnym odbędzie się podczas Mszy świętych w przyszłą niedzielę.
 11. Parafialny Zespół Caritas będzie rozprowadzać cebulki żonkili, z których dochód jest przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie.
Skip to content