Ogłoszenia duszpasterskie 18.09.2022 r.

Jenin, 18.09.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. We wtorek rozpoczynamy przygotowania do uroczystości odpustowej. Zapraszamy wszystkich od wtorku do wspólnej modlitwy w ramach dziewięciodniowej Nowenny do Świętego Michała Archanioła, którą od godz. 17.30 do godz. 18 będzie prowadzić parafialny zastęp Rycerstwa Świętego Michała Archanioła.
 2. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po Mszy św. o godz. 18.
 3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
 4. Diecezjalna Pielgrzymka Nauczycieli i Pracowników Oświaty do Rokitna odbędzie się w sobotę. Początek – o godz. 11.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się drugi rok do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
 6. Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę po hasłem: „Rodzina wspólnotą pokoju” odbędzie się w sobotę i niedzielę. Program jest podany na plakacie na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
 7. Parafialny Zespół Caritas będzie za tydzień rozprowadzać cebulki żonkili w ramach dorocznej akcji „Pola Nadziei”. Dochód ze sprzedaży cebulek jest przeznaczony na prowadzenie hospicjum w Gorzowie.
 8. Zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 2000 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 9. Spotkanie dla wszystkich rodziców młodzieży przygotowującej się drugi rok do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 10. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym.
 11. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać modlitewnik „Archanioł Michał”. Cena egzemplarza – 15 złotych.
Skip to content