Ogłoszenia duszpasterskie 11.09.2022 r.

Jenin, 11.09.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. W środę, 14 września, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W tym roku jest to w całej Europie Dzień Modlitw za Ukrainę. W intencji zakończenia wojny i o pokój w Ukrainie odprawimy w kościele w Jeninie w środę po Mszy św. o godz. 18 nabożeństwo Drogi Krzyżowej.
 2. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas odbędzie się w środę w domu parafialnym po wieczornym nabożeństwie.
 3. Katolickie rodziny, które w ostatnich latach zamieszkały na naszym terenie, proszone są o zapisanie się do naszej parafii w godzinach otwarcia biura parafialnego.
 4. Biuro parafialne jest czynne co tydzień w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
 5. Parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa wznawia po przerwie wakacyjnej adoracje Najśw. Sakramentu, które będą miały miejsce w każdy piątek w kościele w Jeninie po zakończeniu wieczornej Mszy św. o godz. 18. Adoracje będą trwały do godz. 19.30.
 6. Rekolekcje dla młodzieży męskiej od klasy siódmej szkoły podstawowej „Bohaterowie Boga” odbędą się od piątku do niedzieli w Paradyżu.
 7. Ofiary zbierane do puszek w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
 8. Spotkanie dla wszystkich rodziców młodzieży, która drugi rok przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania, odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 9. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym.
 10. Spotkanie wszystkich rodziców dzieci z naszej parafii uczęszczających do klas trzecich szkół podstawowych będzie miało miejsce dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 11. Spotkanie z siostrą Michaelą Rak, założycielką hospicjów w Gorzowie i w Wilnie, odbędzie się dzisiaj o godz. 15.30 w gorzowskim teatrze.
 12. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj w parafii pw. Najśw. Serca Pana Jezusa przy ulicy Chodkiewicza w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18.30. Nauki będą głoszone od poniedziałku do piątku o godz. 19.
Skip to content