Ogłoszenia duszpasterskie 4.09.2022 r.

Jenin, 4.09.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msza na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie odprawiona jutro o godz. 8 w Szkole Podstawowej w Jeninie. Pod koniec Eucharystii zostaną poświęcone plecaki i przybory szkolne uczniom klas zerowej i pierwszej.
 2. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. jest co tydzień od godz. 17.30 do 18.
 3. W czwartek, 8 września, obchodzimy święto Narodzenia NMP. Msza św. z obrzędem poświęcenia ziarna siewnego i nasion zostanie odprawiona w czwartek o godz. 18.
 4. Biuro parafialne będzie w tym tygodniu czynne tylko w czwartek przez pół godziny po zakończeniu wieczornej Mszy św. W piątek kancelaria parafialna będzie wyjątkowo nieczynna.
 5. W piątek, 9 września, przypada święto poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie.
 6. Dziesiąta Pielgrzymka Mężczyzn do Kolebki Chrześcijaństwa i Polskości w Międzyrzeczu odbędzie się w najbliższą sobotę. Program pielgrzymki znajduje się na zaproszeniach przy wyjściu z kościoła oraz na plakacie na tablicy ogłoszeń.
 7. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
 8. Poświęcenie ziarna siewnego i nasion odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy świętych w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
 9. Pielgrzymka Sybiraków do sanktuarium w Rokitnie odbędzie się w przyszłą niedzielę. Początek pielgrzymki – o godz. 11.
 10. Spotkanie wszystkich rodziców dzieci z naszej parafii uczęszczających do klas trzecich szkół podstawowych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 11. Rekolekcje ewangelizacyjne „Nowe życie w Duchu Świętym” rozpoczynają się za tydzień w kościele w Bogdańcu po Mszy św. o godz. 13.
 12. Spotkanie z siostrą Michaelą Rak, założycielką hospicjów w Gorzowie i w Wilnie, odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie.
 13. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
Skip to content