Ogłoszenia duszpasterskie 28.08.2022 r.

Jenin, 28.08.22

1. Msza jubileuszowa z okazji 40. rocznicy Gorzowskiego Sierpnia zostanie odprawiona w środę, 31 sierpnia, o godz. 16 w gorzowskiej katedrze.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18.
  3. Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie miała miejsce od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  5. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.
  6. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30.
  7. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.
  8. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym.
  9. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będzie odprawione w kościele  w Jeninie w sobotę o godz. 17. Następnie o godz. 18 odprawimy Mszę św. ku czci Niepokalanego Serca NMP z Komunią wynagradzającą.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.