Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.2022 r.

Jenin, 21.08.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Parafialny Zespół Caritas będą wydawać dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 w domu parafialnym w Jeninie.
  2. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od środy do soboty o godz. 18.
  3. Biuro parafialne jest czynne w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  4. W piątek, 26 sierpnia, obchodzimy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza święta z kazaniem zostanie odprawiona w kościele w Jeninie w piątek o godz. 18.
  5. Wpłaty na fundusz sprzątania kościoła parafialnego od katolickich rodzin mieszkającym w Jeninie będą przyjmowane w przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła. Każda rodzina przeznacza 50 złotych raz w roku na sprzątanie swojego kościoła.
  6. Spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego dla uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i Lubczynie.
  7. Zbiórka przyborów szkolnych „Z uśmiechem do szkoły”, prowadzona przez wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas, odbywa się w sklepach na terenie Jenina.
  8. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1730 złotych, a w uroczystość Wniebowzięcia NMP na potrzeby naszej diecezji – 635 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content