Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.2022 r.

Jenin, 14.08.22

1. Jutro obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w dniu jutrzejszym będą odprawiane według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy świętej odbędzie się obrzęd poświęcenia ziół i kwiatów. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszej diecezji. Uroczystość Wniebowzięcia jest świętem nakazanym, w które wszyscy wierzący posiadają obowiązek uczestnictwa we Mszy św.
  2. Jutro będą miały miejsce w sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie Dożynki Diecezjalne pod hasłem „Aby wszyscy byli jedno”. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  3. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane od środy do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi będzie w tych dniach od godz. 17.30 do 18.
  4. Biuro parafialne będzie w tym tygodniu wyjątkowo nieczynne, Sprawy pilne należy załatwiać w zakrystii po wieczornych Mszach świętych.