Ogłoszenia duszpasterskie 26.06.2022 r.

Jenin, 26.06.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W środę, 29 czerwca, przypada uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza święta z kazaniem będzie odprawiona w kościele w Jeninie o godz. 9. Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej, tzw. świętopietrze.
  2. Uroczystość odpustowa ku czci Świętych Piotra i Pawła odbędzie się w środę w kościele w Lubczynie. Uroczystość rozpocznie się o godz. 18.30 adoracją Najśw. Sakramentu, podczas której będzie okazja do spowiedzi św. Następnie o godz. 19 odbędzie się procesja eucharystyczna dookoła kościoła i zostanie odprawiona suma odpustowa. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Krzysztof Czekaj, proboszcz z Lubiszyna.
  3. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane w tym tygodniu w czwartek, w piątek i w sobotę o godz. 18.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie pół godziny przed każdą Mszą św.
  5. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30.
  6. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18.
  7. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę pod hasłem: „Błogosławiona Natalia Tułasiewicz – Patronką Nauczycieli Polskich” odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę.
  8. Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, prowadzone przez parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, będzie miało miejsce w sobotę o godz. 17 w kościele w Jeninie, a następnie o godz. 18 rozpocznie się Msza pierwszosobotnia z Komunią wynagradzającą.
  9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
Skip to content