Ogłoszenia duszpasterskie 19.06.2022 r.

Jenin, 19.06.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Trwa liturgiczna oktawa Bożego Ciała. Procesje eucharystyczne dookoła kościoła odbędą się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 oraz we wtorek, w środę i w czwartek po Mszy św. o godz. 18.
 2. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w tym tygodniu według następującego porządku:
 • we wtorek – klasy trzecie, czwarte i piąte od godz. 17.30 do 18;
 • w środę – klasy szóste, siódme i ósme od godz. 17.30 do 18;
 • w czwartek – klasy ponadpodstawowe od godz. 17.30 do 18.
 1. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po nabożeństwie czerwcowym.
 2. Walne Zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii odbędzie się w środę w domu parafialnym po wieczornym nabożeństwie.
 3. Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego zostanie odprawiona w czwartek o godz. 9 w kościele w Lubczynie.
 4. W czwartek, 23 czerwca, obchodzimy przeniesioną uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela i Dzień Ojca. W tym dniu kończymy również oktawę Bożego Ciała. Po Mszy św. o godz. 18 odprawimy nabożeństwo czerwcowe, a następnie będzie miała miejsce procesja eucharystyczna dookoła kościoła. Na zakończenie odbędzie się błogosławieństwo małych dzieci Najśw. Sakramentem oraz poświęcenie wianków i ziół.
 5. W piątek obchodzimy uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa. Msza św. z kazaniem będzie odprawiona w piątek o godz. 18 w kościele w Jeninie. Następnie odprawimy nabożeństwo czerwcowe, a parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 6. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

 

 

 

Skip to content