Ogłoszenia duszpasterskie 5.06.2022 r.

Jenin, 5.06.22

1. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie będą odprawiane w tym tygodniu od wtorku do piątku o godz. 18.
  2. Adoracje Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia pokoju na świecie odbędą się we wtorek, w środę i w czwartek o godz. 17.30 w kościele     w Jeninie.
  3. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  5. Parafialna pielgrzymka autokarowa do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu odbędzie się w sobotę. Wyjazd sprzed kościoła w Jeninie nastąpi o godz. 8, a następnie zabierzemy pielgrzymów z przystanków MZK w Lubczynie i w Chwałowicach. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt od osoby wynosi 50 złotych.
  6. Piesza pielgrzymka powołaniowa do sanktuariów w Paradyżu i Rokitnie odbędzie się w sobotę i w niedzielę.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  8. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na remont wieży kościoła w Jeninie, a zbierane do puszek – na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.
  9. Obrzęd uroczystego przyjęcia nowych ministrantów odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30.
  10. Zbiórka do puszek na budowę Centrum Opatrzności Bożej w Warszawie odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  12. Jubileuszowe obchody 25. lecia pobytu Św. Jana Pawła II w Gorzowie zakończą się w dniu dzisiejszym. Program jest podany na plakacie i na zaproszeniach, znajdujących się przy wyjściu z kościoła.