Ogłoszenia duszpasterskie 22.05.2022 r.

Jenin, 22.05.22

1. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. We wtorek obchodzimy wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.
  3. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy w modlitwach o naszych matkach, zarówno żyjących, jak i tych, które odeszły od nas do wieczności.
  4. Bezpłatne komputerowe badanie wzroku odbędzie się w czwartek na parkingu przy przychodni „Salus” przy ulicy Mickiewicza 54 w Bogdańcu (wejście od ulicy Leśnej) od godz. 11.30 do 13.
  5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
  6. Biskup Diecezjalny udzieli święceń kapłańskich w gorzowskiej katedrze w sobotę o godz. 15.
  7. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  8. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  10. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.