Ogłoszenia duszpasterskie 15.05.2022 r.

Jenin, 15.05.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawać dary żywnościowe rodzinom, zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15.30 do 17.30 w domu parafialnym w Jeninie.
 2. Dzieci, które dzisiaj przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, będą od poniedziałku do piątku o godz. 18 w kościele w Jeninie razem ze swoimi rodzicami przeżywać tzw. Biały Tydzień.
 3. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w tym tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie. W sobotę nie będzie Mszy św. w kościele parafialnym.
 4. Jutro, 16 maja, obchodzimy święto Św. Andrzeja Boboli, Patrona Polski.
 5. Spotkanie parafialnego zastępu Rycerstwa Świętego Michała Archanioła odbędzie się we wtorek w domu parafialnym po wieczornym nabożeństwie.
 6. Spotkanie z rodzicami dzieci, które chcą wziąć udział w kolonii letniej w Międzyzdrojach organizowanej od 9 do 22 sierpnia przez naszą parafię, odbędzie się w środę o godz. 16.30 w domu parafialnym.
 7. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
 8. Uroczystości jubileuszowe 30. lecia Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej rozpoczną się w najbliższą sobotę podczas Mszy św. o godz. 15 w kościele pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Gorzowie pod przewodnictwem Biskupa Tadeusza Lityńskiego.
 9. Spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30.
 10. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich rozprowadza dzisiaj przy kościołach ciasto własnego wypieku, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc rodzinie z Lubczyna poszkodowanej w wyniku pożaru domu.
 11. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1920 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 12. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.

 

 

 

Skip to content