Ogłoszenia duszpasterskie 8.05.2022 r.

Jenin, 8.05.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Światowy Tydzień Modlitw o powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego.
 2. Nabożeństwa majowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 19 w kościele w Jeninie.
 4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po nabożeństwie majowym.
 5. Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 6. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych, ich rodziców, chrzestnych, rodzin oraz wszystkich chętnych będzie miała miejsce w sobotę o godz. 10 w kościele w Jeninie.
 7. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie za tydzień po każdej Mszy św. sprzedawać ciasto własnego wypieku, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc rodzinie z Lubczyna, która ucierpiała na skutek pożaru domu.
 8. Parafialna pielgrzymka autokarowa do sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Skrzatuszu (diecezja koszalińsko-kołobrzeska) odbędzie się za miesiąc, 11 czerwca. Wyjazd nastąpi o godz. 8 sprzed kościoła w Jeninie, a następnie autobus zabierze pielgrzymów z Lubczyna i z Chwałowic. Koszt od osoby wynosi 50 złotych. Zapisy wraz z wpłatami są przyjmowane w zakrystii.
 9. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 10. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
 11. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się dzisiaj w domu parafialnym po nabożeństwie majowym.
 12. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Chrystusa Króla w Gorzowie. Nauki będą głoszone od poniedziałku do piątku o godz. 19.

 

Skip to content