Ogłoszenia duszpasterskie 1.05.2022 r.

Jenin, 1.05.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. We wtorek, 3 maja, przypada uroczystość Matki Bożej Królowej Polski i Narodowe Święto Konstytucji. Msze święte w tym dniu będą odprawiane w naszej parafii według porządku niedzielnego. We wtorek na naszych domach wywieszamy flagi maryjne i państwowe.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
 3. Nabożeństwa majowe będą odprawiane w dni powszednie od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18, a w niedziele i święta – o godz. 16.
 4. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę o godz. 17 w kościele w Jeninie.
 5. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po zakończeniu wieczornego nabożeństwa w domu parafialnym.
 6. Odwiedziny chorych zgłoszonych na stałe w ich domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30. Dodatkowych chorych do spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
 7. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 8. Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej do Paradyża pod hasłem: „Przyjdź do źródła, wejdź na szczyt” odbędzie się w najbliższą sobotę.
 9. Diecezjalna Pielgrzymka „Przyjaciół Paradyża” do sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań Kapłańskich odbędzie się za tydzień.
 10. Ofiary zbierane na tacę za tydzień będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
 11. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 12. Spotkanie parafialnego koła Stowarzyszenia Rodzin Katolickich odbędzie się w przyszłą niedzielę po nabożeństwie majowym.
 13. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
 14. Piesza Pielgrzymka Duszpasterstwa Trzeźwości do Rokitna przechodzić będzie dzisiaj przez Jenin.
 15. Nabożeństwo majowe będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content