Ogłoszenia duszpasterskie 24.04.2022 r.

Jenin, 24.04.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialne koło Stowarzyszenia Rodzin Katolickich będzie rozbierać dekorację świąteczną w kościele jutro o godz. 17.
 2. Adoracje Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia pokoju na świecie będą miały miejsce we wtorek, w środę i w czwartek od godz. 17.30 do godz. 18 w kościele w Jeninie.
 3. We wtorek obchodzimy przeniesioną z oktawy Wielkanocy uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.
 4. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 18.30 w kościele w Jeninie.
 5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
 6. W piątek, 29 kwietnia, obchodzimy święto Św. Katarzyny Sieneńskiej, Patronki Europy.
 7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 8. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy odprawianie nabożeństw majowych.
 9. Osoby chore, które w ostatnim czasie przystąpiły do spowiedzi św. i są w stanie łaski uświęcającej, mogą przyjmować Komunię św. w niedziele w swoich domach przez posługę nadzwyczajnego szafarza Eucharystii. Zgłoszenia tych osób są przyjmowane w zakrystii lub telefonicznie.
 10. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą zbierać dzisiaj do puszek ofiary na działalność charytatywną diecezjalnej Caritas.
 11. W drugi dzień świąt na utrzymanie katolickich uczelni zebraliśmy na tacę 885 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
 12. Parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza wszystkich do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia dzisiaj w Godzinie Miłosierdzia, czyli o godz. 15, w trzech miejscach na terenie Jenina: przy kościele, przy kapliczce Jezusa Miłosiernego przy zbiegu ulic Jaworowej i Zacisze, a także przy krzyżu przy zbiegu ulic Gorzowskiej i Nowej.
Skip to content