Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.2022 r.

Jenin, 17.04.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w drugi dzień świąt wielkanocnych będą odprawiane według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane na tacę w dniu jutrzejszym będą przeznaczone na utrzymanie katolickich uczelni.
  2. Adoracje Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia pokoju na świecie odbędą się we wtorek, w środę i w czwartek od godz. 17.30 do godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych będzie miała miejsce we wtorek o godz. 19 w kościele w Jeninie.
  4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  6. X Diecezjalna Pielgrzymka Motocyklowa do sanktuarium Matki Bożej w Rokitnie odbędzie się w przyszłą niedzielę. Początek – o godz. 13 przy figurze Chrystusa Króla w Świebodzinie. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przed kościołem.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, w które parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa zaprasza do wspólnej modlitwy w Godzinie Miłosierdzia w trzech miejscach na terenie Jenina. Ofiary zbierane za tydzień do puszek będą przeznaczone na działalność charytatywną diecezjalnej Caritas.
  8. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 2500 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content