Ogłoszenia duszpasterskie 3.04.2022 r.

Jenin, 3.04.22

1. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w kościele w Jeninie od wtorku do piątku o godz. 18. W poniedziałek i w sobotę nie będzie w tym tygodniu Mszy świętych w kościele parafialnym.
  2. Adoracje Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia pokoju na świecie będą miały miejsce we wtorek, w środę i w czwartek od godz. 17.30 do godz. 18 w kościele w Jeninie.
  3. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 19 w domu parafialnym.
  4. Biuro parafialne będzie czynne w czwartek i w piątek przez pół godziny po zakończeniu wieczornego nabożeństwa. W Wielkim Tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z obrzędem Komunii św. będzie odprawione w piątek o godz. 17 w kościele w Lubczynie.
  6. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Podczas wszystkich Mszy świętych za tydzień będzie miał miejsce obrzęd poświęcenia palm. Ozdobne palmy wykonane przez wolontariuszki naszej parafii można nabyć dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
  8. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczona na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  9. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
  10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  11. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  12. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego odbędzie się dzisiaj po nabożeństwie Gorzkich Żali w domu parafialnym.