Ogłoszenia duszpasterskie 27.03.2022 r.

Jenin, 27.03.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Parafialny Zespół Caritas będzie wydawać dary żywnościowe, osobom zakwalifikowanym przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, jutro od godz. 15 do 18 i w sobotę od godz. 11 do 14.
 2. Próba dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się we wtorek o godz. 19 w domu parafialnym.
 3. Adoracje Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia pokoju na świecie będą miały miejsce w środę i w czwartek od godz. 17.30 do godz. 18.
 4. Msze święte w dni powszednie będą odprawiane w tym tygodniu od środy do soboty o godz. 18. W poniedziałek i wtorek nie będzie Mszy świętych w kościele w Jeninie.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja od spowiedzi pierwszopiątkowej będzie miała miejsce od środy do soboty od godz. 17.30 do 18.
 6. Odwiedziny chorych zgłoszonych na stałe w ich domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30. Dodatkowych chorych do spowiedzi i Komunii św. przed świętami można zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie.
 7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z obrzędem Komunii św. będzie odprawione w piątek o godz. 17 w kościele w Chwałowicach.
 8. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie małżeństwa naszej parafii poprowadzą nabożeństwo Drogi Krzyżowej, natomiast Wspólnota Intronizacyjna – adorację Najśw. Sakramentu. Zapraszamy w najbliższy piątek zwłaszcza wszystkie małżeństwa i rodziny.
 9. Msza pierwszych sobót miesiąca z Komunią św. wynagradzającą będzie odprawiona w sobotę o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 10. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 11. Ozdobne palmy na Niedzielę Palmową, wykonane przez wolontariuszy naszej parafii, będzie można nabyć w przyszłą niedzielę.
 12. Spotkanie Parafialnego Zespołu Liturgicznego odbędzie się w przyszłą niedzielę w domu parafialnym po nabożeństwie Gorzkich Żali.
 13. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 14. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content