Ogłoszenia duszpasterskie 13.03.2022 r.

Jenin, 13.03.22

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Adoracje Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia pokoju na świecie będą miały miejsce we wtorek, w środę i w czwartek od godz. 17.30 do godz. 18 w kościele w Jeninie.
 2. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z obrzędem Komunii św. będzie odprawione w piątek o godz. 17 w kościele w Chwałowicach.
 3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
 4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16 w kościele w Jeninie.
 5. W sobotę, 19 marca, obchodzimy uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP i Patrona mężczyzn.
 6. Pielgrzymka Maturzystów naszej diecezji na Jasną Górę odbędzie się w pierwszą niedzielę po Wielkanocy. Młodzież maturalna z naszej parafii uczestniczy w pielgrzymce razem ze swoimi klasami.
 7. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą od przyszłej niedzieli rozprowadzać ozdobne świece na stół wielkanocny, z których dochód jest przeznaczony na cele charytatywne. Ofiara za świecę wynosi 20 złotych.
 8. Zbiórka do puszek na pomoc polskim misjonarzom odbędzie się dzisiaj przy wyjściu z kościoła.
 9. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu można składać w zakrystii i w biurze parafialnym.
 10. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 11. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
 12. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać dzisiaj prasę katolicką. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują po 8 złotych. Można również nabyć „Gościa Extra”, który jest poświęcony w całości postaci Świętego Ojca Pio, włoskiego kapłana, kapucyna, stygmatyka, jednego z najbardziej popularnych świętych naszych czasów. Czasopismo kosztuje 10 złotych.
Skip to content