Ogłoszenia duszpasterskie 6.03.2022 r.

Jenin, 6.03.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Adoracje Najśw. Sakramentu w intencji uproszenia pokoju na świecie będą miały miejsce we wtorek, w środę i w czwartek od godz. 17.30 do godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. Okazja do spowiedzi św. jest w kościele w Jeninie co tydzień od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18. Istnieje również możliwość skorzystania ze spowiedzi św. w Białym Kościółku w Gorzowie w dni powszednie od godz. 15.15 do 18.30 oraz w gorzowskiej katedrze w każdy czwartek od godz. 8 do 19.
  3. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej z obrzędem Komunii św. będzie odprawione w kościele w Lubczynie w piątek o godz. 17.
  4. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawione w piątek po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie parafialna Wspólnota dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
  6. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie, a zbierane do puszek – na pomoc polskim misjonarzom.
  7. W poprzednią niedzielę oraz w Środę Popielcową na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy zebraliśmy do puszek 6425 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  9. Nabożeństwo Gorzkich Żali będzie odprawione dzisiaj o godz. 16 w kościele w Jeninie.
Skip to content