Ogłoszenia duszpasterskie 20.02.2022 r.

Jenin, 20.02.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  2. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w tym tygodniu w parafii pw. Św. Józefa w Gorzowie. Nauki będą odbywać się w Zespole Szkół Odzieżowych przy ulicy Śląskiej 64c według następującego programu: w piątek od godz. 18 do godz. 21, w sobotę od godz. 9 do godz. 14.30       i w niedzielę od godz. 8.40 do godz. 14. Zgłoszenia są przyjmowane do środy pod adresem: kursparafiajozefa@gmail.com.
  3. W poprzednią niedzielę na remont wieży kościoła w Jeninie zebraliśmy na tacę 1360 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

 

Skip to content