Ogłoszenia duszpasterskie 13.02.2022 r.

Jenin, 13.02.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania zostaje odwołane ze względu na obecną sytuację epidemiczną.
  3. Weekendowy kurs przedmałżeński odbędzie się w drugiej połowie lutego w parafii pw. Św. Józefa w Gorzowie. Nauki będą odbywać się w Zespole Szkół Odzieżowych przy ulicy Śląskiej 64c według następującego programu: w piątek, 25 lutego, od godz. 18 do godz. 21; w sobotę, 26 lutego, od godz. 9 do godz. 14.30; w niedzielę, 27 lutego, od godz. 8.30 do godz. 14. Zgłoszenia są przyjmowane do następnej środy, 23 lutego, pod adresem: kursparafiajozefa@gmail.com
  1. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać prasę katolicką. Do dzisiejszego numeru „Gościa Niedzielnego” dołączono kolejną płytę CD z tekstem Pisma Świętego. Tygodniki katolickie „Gość Niedzielny” i „Niedziela” kosztują po 8 złotych.
  2. W poprzednią niedzielę na prowadzenie hospicjów zebraliśmy do puszek 1557 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.

 

 

 

Skip to content