Ogłoszenia duszpasterskie 6.02.2022 r.

Jenin, 6.02.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. W piątek, 11 lutego, obchodzimy XXX Światowy Dzień Chorego.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  3. Zbliża się termin rozpoczęcia kolejnego programu pomocy żywnościowej Caritas. W bieżącym roku uległy zmianie kryteria dochodowe. Obecnie dochód netto nie powinien przekraczać dla osób samotnych sumy 1707 złotych, a w przypadku osób w rodzinie – 1320 złotych. Osoby, które chcą korzystać z pomocy, proszone są o udanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w celu uzyskania nowego skierowania. Dokumenty należy w najbliższych dniach przekazać Parafialnego Zespołowi Caritas  w Jeninie.
  4. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na remont wieży kościoła parafialnego w Jeninie.
  5. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  6. Zbiórka do puszek na prowadzenie hospicjów odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.

 

 

 

Skip to content