Ogłoszenia duszpasterskie 30.01.2022 r.

Jenin, 30.01.22

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie w dni powszednie od godz. 17.30 do 18.
  2. W środę, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego oraz Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte w święto Matki Bożej Gromnicznej z obrzędem poświęcenia świec i gromnic, również dzieciom pierwszo-komunijnym, będą odprawione według następującego porządku: w kościele w Chwałowicach – o godz. 16, w kościele w Lubczynie – o godz. 17 i w kościele w Jeninie – o godz. 18. Ofiary zbierane w środę do puszek będą przeznaczone na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.
  3. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich będzie rozbierać dekorację świąteczną w kościele w czwartek po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
  4. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30.
  5. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa będzie odprawiona w piątek o godz. 18, a następnie parafialna Wspólnota Intronizacyjna po- prowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  6. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie.
  7. Msza pierwszych sobót miesiąca z Komunią św. wynagradzającą zostanie odprawiona w sobotę o godz. 18.
  8. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
  9. Zbiórka do puszek na prowadzenie hospicjów odbędzie się w przyszłą niedzielę.