Ogłoszenia duszpasterskie 16.01.2022 r.

Jenin, 16.01.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Msze święte w dni powszednie w kościele w Jeninie są odprawiane co tydzień od wtorku do soboty o godz. 18. Okazja do spowiedzi św. jest od godz. 17.30 do godz. 18.
  2. We wtorek, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o zjednoczenie wszystkich chrześcijan.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
  4. W tym tygodniu obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Pamiętajmy w naszych modlitwach o emerytach, rencistach i osobach starszych.
  5. Wczoraj zakończyliśmy spotkania kolędowe. Dziękuję rodzinom, które wzięły udział we wspólnej parafialnej modlitwie, słuchaniu słowa Bożego oraz śpiewie kolęd i pastorałek. Dziękuję za złożone ofiary, a naszemu Nadleśnictwu za prezenty ufundowane służbie liturgicznej.
  6. Osoby, które rozliczają się z Urzędem Skarbowym, proszone są – jak co roku – o przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii pw. Św. Michała Archanioła w Jeninie. Szczegółowe informacje znajdują się na ulotkach rozdawanych przy wyjściu z kościoła.
  7. W poprzednią niedzielę na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie zebraliśmy na tacę 1570 złotych. „Bóg zapłać” również za wpłaty na parafialny rachunek bankowy.
Skip to content