Ogłoszenia duszpasterskie 9.01.2022 r.

Jenin, 9.01.22

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Zapraszam wszystkich Parafian na spotkania kolędowe, które odbędą się podczas wieczornych Mszy świętych o godz. 18 w kościele. Msze święte w tym tygodniu będą odprawiane w intencji Parafian mieszkających przy wyznaczonych ulicach. Na zakończenie wierni otrzymają błogosławieństwo i będą mogli zabrać w przyniesionym przez siebie naczyniu wodę święconą, którą poświęcą swoje domy.
  2. Porządek spotkań kolędowych w tym tygodniu będzie następujący:
  • we wtorek (11 stycznia) – ulice Akacjowa, Zielona Dolina, Osiedle Przylesie i Zielona;
  • w środę (12 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 1 do 100;
  • w czwartek (13 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 101 do 125;
  • w piątek (14 stycznia) – ulica Gorzowska od nr 126 do końca oraz ulice Malinowa i Nowa.

Można uczestniczyć w spotkaniu w innym dogodnym terminie.

  1. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.
  2. Zapraszam wszystkich Parafian z Lubczyna na spotkanie kolędowe, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 stycznia, o godz. 11 w kościele. Na zakończenie wierni otrzymają błogosławieństwo oraz będą mogli zabrać w przyniesionym przez siebie naczyniu wodę święconą, którą poświęcą swoje domy.
  3. W uroczystość Objawienia Pańskiego zebraliśmy na tacę na działalność misyjną Kościoła 880 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
  4. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują po 8 złotych.
Skip to content