Ogłoszenia duszpasterskie 6.01.2022 r.

Jenin, 6.01.22

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  2. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się jutro godz. 8.30.
  3. Okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej będzie jutro i w sobotę od godz. 17.30 do 18.
  4. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona jutro o godz. 18 w kościele w Jeninie, a następnie parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi adorację Najśw. Sakramentu.
  5. Zapraszam wszystkich Parafian na spotkania kolędowe, które ze względu na obecną sytuację epidemiczną odbędą się jutro i w sobotę w kościele podczas Mszy św. o godz. 18. Na zakończenie wierni otrzymają błogosławieństwo i będą mogli zabrać w przyniesionym przez siebie naczyniu wodę święconą, którą poświęcą swoje domy.
  6. Porządek spotkań kolędowych w tym tygodniu:
  • w piątek (7 stycznia) – ulice: Krótka, Graniczna, Dobra, Okrężna, Parkowa, Świerkowa, Wspólna, Gwiaździsta, Klonowa, Jaworowa i Zacisze;
  • w sobotę (8 stycznia) – ulice: Osiedlowa, Wiśniowa, Sosnowa, Leśna, Kwiatowa, Meliorantów, Gronowa i Piaskowa.

Można uczestniczyć w spotkaniu w innym dogodnym terminie.

1. Zapraszam wszystkich Parafian z Chwałowic na spotkanie kolędowe, które odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele. Na zakończenie wierni otrzymają błogosławieństwo i będą mogli zabrać w przyniesionym przez siebie naczyniu wodę święconą, którą poświęcą swoje domy.
  2. Ofiary zbierane na tacę w najbliższą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła parafialnego w Jeninie.
  3. W najbliższą niedzielę obchodzimy święto Chrztu Pańskiego.
  4. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodniki „Niedziela” i „Gość Niedzielny” kosztują po 8 złotych.