Życzenia i podziękowania Boże Narodzenie

Drodzy Parafianie!

      „Bóg się rodzi, moc truchleje!”

      Niech przeżywanie przyjścia na świat Syna Bożego w ludzkim ciele, odnowi w Was pragnienie głoszenia z odwagą dzisiejszemu światu tajemnicy uniżenia się Boga, który dla naszego zbawienia stał się człowiekiem.

       Życzę błogosławionych, zdrowych, radosnych, rodzinnych świąt narodzenia Chrystusa. Niech radość pasterzy oraz anielskich chórów napełni Wasze serca nadzieją i pomoże zaufać Bogu w każdej sytuacji.

          Gratuluję wszystkim, którzy okres Adwentu przeżywali w świetle wiary i przygotowali się duchowo do świąt Narodzenia Pańskiego.

          Składam podziękowanie osobom uczęszczającym na roraty, a szczególnie Rodzicom i Dziadkom, którzy przyprowadzali lub przywozili do kościoła swoje dzieci i wnuki. Wolontariuszom za przygotowanie spotkań dzieci ze Świętym Mikołajem, troskę o samotnych i chorych oraz dekorację naszych kościołów na czas Bożego Narodzenia.

          Za codzienną wierną posługę przy ołtarzu ministrantom i lektorom oraz Parafialnemu Zespołowi Liturgicznemu.

          Dziękuję tym Parafianom, którzy przez zakup świecy Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, pomogli najmniejszym i najsłabszym, oraz tym, którzy przez podzielenie się zakupioną żywnością pomogli najstarszym w ramach akcji Caritas „Paczka dla Seniora”. Składam moje „Bóg zapłać” również tym, którzy przez zakup opłatków wigilijnych złożyli ofiarę na zapłacenie ubezpieczenia naszych kościołów i domu parafialnego na przyszły rok. Serdecznie dziękuję   za wszystkie ofiary składane przez cały rok na utrzymanie parafii i remonty naszych świątyń.

          Składam podziękowanie za przesłane na mój adres świąteczne życzenia   z Gminnego Przedszkola Publicznego w Bogdańcu oraz ze Szkoły Podstawowej w Jeninie.

Skip to content