Ogłoszenia duszpasterskie 5.12.2021 r.

Jenin, 5.12.21

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną zostały zmniejszone limity uczestnictwa wiernych w celebracjach liturgicznych. Obowiązujące ograniczenia nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych przeciw Covid-19.
 2. Msze roratnie ku czci Matki Najświętszej będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 3. W środę, 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
 4. Rodziny, które w ostatnich dwu latach zamieszkały w naszej parafii albo zmieniły adres zamieszkania, proszone są o zapisanie się w naszej parafii w kancelarii parafialnej czynnej w czwartki i w piątki przez pół godziny po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.
 5. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
 6. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16 w kościele w Jeninie.
 7. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na ratowanie kościoła filialnego w Lubczynie.
 8. Obrzęd poświęcenia medalików z wizerunkiem Matki Bożej Niepokalanej dzieciom pierwszokomunijnym odbędzie się w przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św.
 9. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
 10. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła.
 11. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii pw. Pierwszych Męczenników Polski w Osiedlu Górczyn w Gorzowie. Nauki będą głoszone w dni powszednie o godz. 19 w salce przy parafii.
 12. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą dzisiaj przy wyjściu z kościoła rozprowadzać opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom, za które składamy ofiarę w wysokości 7 złotych.
 13. Ministranci przy wyjściu będą rozprowadzać prasę katolicką. Tygodnik „Niedziela” od dzisiaj kosztuje 8 złotych.

 

 

Skip to content