Ogłoszenia duszpasterskie 28.11.2021 r.

Jenin, 28.11.21

Ogłoszenia duszpasterskie

 1. Msze roratnie ku czci Matki Najświętszej będą odprawiane od wtorku do soboty o godz. 18 w kościele w Jeninie.
 2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od wtorku do soboty od godz. 17.30 do 18.
 3. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30.
 4. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po wieczornej Mszy św.
 5. Adwentowy Wieczór Młodych pod hasłem: „Pan z Tobą” odbędzie się w sobotę w sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.
 6. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę.
 7. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie odbędzie się za tydzień.
 8. Spotkanie dla wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 w kościele w Jeninie.
 9. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, odwiedziny duszpasterskie w katolickich rodzinach będą odbywać się na zaproszenia. Rodziny, które zdecydują się przyjąć tradycyjną kolędę, proszone są o pobranie druku zaproszenia i po starannym wypełnieniu, wrzucenie go do końca grudnia do specjalnej skrzynki, znajdującej się przy ołtarzu. Istnieje również możliwość wysłania zaproszenia w formie elektronicznej poprzez specjalny formularz. W tym celu należy wejść na niżej podany link: https://forms.gle/Egda5UPtoBTfrQyU6, uzupełnić dane i kliknąć przycisk „wyślij”. Plan kolędy będzie podany w ogłoszeniach duszpasterskich, wywieszony na tablicy ogłoszeń oraz umieszczony na parafialnej stronie i na parafialnym fanpage’u w serwisie społecznościowym Facebook.
 10. Wolontariusze Parafialnego Zespołu Caritas będą rozprowadzać przy wyjściu z kościoła opłatki wigilijne w kompletach, za które składamy ofiary na potrzeby naszej parafii, oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Za małą świece składamy ofiarę w wysokości 7 złotych, a za dużą – w wysokości 20 złotych.
 11. W poprzednią niedzielę na utrzymanie Seminarium Duchownego zebraliśmy na tacę 1170 złotych, a do puszek na pomoc migrantom –523 złote. „Bóg zapłać” również za ofiary złożone z okazji wypominek.
Skip to content