Ogłoszenia duszpasterskie 14.11.2021 r.

Jenin, 14.11.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po zakończeniu wieczornego nabożeństwa.
  3. Próba scholi dziecięco-młodzieżowej odbędzie się w sobotę o godz. 11 w domu parafialnym. Zapraszamy do udziału w sobotniej próbie młodzież i dzieci, które chcą śpiewać w naszej scholi.
  4. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w sobotę o godz. 16 w kościele w Jeninie.
  5. Diecezjalne obchody Światowych Dni Młodzieży odbędą się w sobotę i w niedzielę w Seminarium Duchownym w Paradyżu.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku kościelnego. Ofiary zbierane za tydzień na tacę będą przeznaczone na utrzymanie diecezjalnego Seminarium Duchownego.
  7. Spotkania dla ministrantów odbędą się dzisiaj w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  8. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 18 w parafii katedralnej w Gorzowie. Nauki będą głoszone w dni powszednie o godz. 19.
  9. Zbiórka do puszek na działalność Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie w ramach akcji „Solidarni z Libanem” odbędzie się dzisiaj przy wyjściach z kościoła, natomiast za tydzień będzie miała miejsce zbiórka do puszek na pomoc migrantom.
  10. Ministranci przy wyjściu z kościoła będą rozprowadzać prasę katolicką. W tygodniku katolickim „Gość Niedzielny” warto przeczytać artykuły: „Najpiękniejsza”, „Nie mam pretensji do Boga” oraz „Patrioci w Niebie”, a w tygodniku katolickim „Niedziela” – „Jest jeden Bóg…” oraz „Co się stało w Pszczynie?”
Skip to content