Ogłoszenia duszpasterskie7.11.2021 r.

Jenin, 7.11.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  2. W czwartek, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Msza błagalna za Ojczyznę zostanie odprawiona w czwartek w kościele w Jeninie o godz. 18.
  3. Adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę dla Intronizacji Najśw. Serca Pana Jezusa, rozpocznie się w piątek po wieczornym nabożeństwie.
  4. W sobotę, 13 listopada, obchodzimy święto Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski, Patronów naszej diecezji.
  5. Spotkania dla ministrantów odbędą się w przyszłą niedzielę w kościołach w Chwałowicach i w Lubczynie.
  6. Tygodniowy kurs przedmałżeński rozpoczyna się w przyszłą niedzielę w parafii katedralnej w Gorzowie podczas Mszy św. o godz. 18. Nauki będą głoszone w dni powszednie o godz. 19.
  7. Zmiana tajemnic różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św.
  8. Spotkanie nowej Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się dzisiaj o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.
  9. Ofiary zbierane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na dalszy remont kościoła w Jeninie, natomiast zbierane do puszek – na działalność Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  10. W uroczystość Wszystkich Świętych na rzecz wymiany okien w kościele w Chwałowicach zebraliśmy na tacę podczas Mszy św. oraz do puszki na cmentarzu 1807 złotych. „Bóg zapłać” za wszystkie składane ofiary.
Skip to content