Ogłoszenia duszpasterskie 31.10.2021 r.

Jenin, 31.10.21

1. W dzisiejszą uroczystość Msze święte w naszej parafii będą odprawione tylko: w kościele w Jeninie – o godz. 8 i w kościele w Chwałowicach – o godz. 9.30.
  2. Modlitwy na cmentarzu w Bogdańcu rozpoczną się dzisiaj procesją za zmarłych o godz. 14, a następnie zostanie odprawiona Msza św.
  3. Jutro przypada Święto Zmarłych. Msze święte w Dzień Zaduszny będą odprawiane: w kościele w Chwałowicach – o godz. 16, w kościele w Lub- czynie – o godz. 17 i w kościele w Jeninie – o godz. 18. Po każdej Mszy świętej odprawimy nabożeństwo wypominkowe. Kartki na wypominki można otrzymać w zakrystii.
  4. Nabożeństwa wypominkowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18.
  5. Penitencjaria Apostolska przedłużyła ze względu na stan pandemii na cały listopad możliwość uzyskania odpustów zupełnych za zmarłych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. pierwszopiątkowej będzie od środy do soboty od godz. 17.30 do godz. 18.
  7. Spotkanie wspólnoty „Przyjaciół Paradyża” odbędzie się w czwartek po wieczornym nabożeństwie w domu parafialnym.
  8. Odwiedziny chorych w domach rozpoczną się w piątek o godz. 8.30.
  9. Msza wynagradzająca do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona w piątek o godz. 18, następnie odprawimy nabożeństwo wypominkowe, a parafialna Wspólnota Intronizacyjna poprowadzi półgodzinną adorację Najśw. Sakramentu.
  10. Spotkanie dla ministrantów i lektorów odbędzie się w sobotę o godz. 11 w kościele w Jeninie.
  11. Zmiana tajemnic różańcowych będzie w niedzielę po Mszy św.
  12. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.