Ogłoszenia duszpasterskie 24.10.2021 r.

Jenin, 24.10.21

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane od wtorku do soboty po Mszy św. o godz. 18 w kościele w Jeninie.
  2. W czwartek, 28 października, obchodzimy święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
  3. Półgodzinna adoracja Najśw. Sakramentu, prowadzona przez parafialną Wspólnotę Intronizacyjną, rozpocznie się w piątek po zakończeniu nabożeństwa różańcowego.
  4. Ministranci przy wyjściach z kościoła rozdają kartki na wypominki, które czytelnie wypełnione składamy na tacy w kopercie albo przynosimy do zakrystii.
  5. W poprzednią niedzielę miały miejsce wybory do nowej Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej. Oddano 79 ważnych głosów oraz 2 głosy nieważne. Składam podziękowania wszystkim, którzy w duchu odpowiedzialności za naszą parafię wzięli udział w głosowaniu. Nowa Rada liczy w sumie 16 osób. W jej skład weszli:
  •  z urzędu: Anna Kielar, Ludwika Łyszkowska, Renata Pieksza i Krzysztof Sowa;
  •  z wyboru: Jadwiga Góralczyk, Jerzy Hrybacz, Honorata Jaroszewicz, Małgorzata Jewiak, Renata Kaniowska, Mieczysław Listowski, Piotr Pietkun, Damian Szafraniec, Henryk Szafraniec, Jadwiga Szafraniec, Wojciech Wolański i Kazimiera Wroniak.

Gratuluję wszystkim, którzy zyskali zaufanie parafian. Pierwsze spotkanie nowej Parafialnej Rady Duszpastersko-Ekonomicznej odbędzie się za dwa tygodnie, 7 listopada, o godz. 16 w domu parafialnym w Jeninie.

 

 

 

Skip to content